Přejít k hlavnímu obsahu

Limitovaná edice vína a champagne

Aukce již skončila.
Pinot Noir 2017, 1,5l a Champagne GOUTTE extra BRUT, 1,5l
Vinárna Bokovka

Limitovaná edice vína a champagne 

Příběh BOKOVKY je založen na přátelství a lásce k vínu. Na jeho začátku byli kamarádi Jan Bejšovec, Stanislav Diviš, Jan Hřebejk, Aleš Najbrt, David Ondříček a Tono Stano, kteří se skládali na vysněná vína – jak jinak si dopřát kapku posvátné láhve CHÂTEAU HAUT-BRION 1970, než když se na ní složí parta kamarádů?

1. Champagne GOUTTE limitovaná edice BOKOVKA

Po dlouhodobé spolupráci s vinařem Julienem Barbierem z domu Legras, se nám podařilo nakoupit limitovanou edici lahví Champagne Goutte s bokovkářskou etiketou, kterou pro nás nenavrhl nikdo jiný než Aleš Najbrt ze studia Najbrt, který je zakladatelem a spolumajitelem Bokovky. Champagne pro Bokovku se skládá z 10 % hroznů ročníku 2016 a 90 % hroznů ročníku 2017,“ říká somelier Bokovky, Roman Novotný. Kategorie Extra Brut, 100% Chardonnay pouze z Grand Cru vinic.

2. Pinot Noir Čtvrtě 2017, limitovaná edice BOKOVKA

Tato limitovaná edice vzniká dlouholetou spoluprací s vinařstvím Jaroslav Springer z Bořetic. Několikrát do roka jezdím do vinařství ochutnávat mladá vína která zrají ještě v dřevěných sudech a teprve čekají na lahvování. Z těchto sudů si vždy vyberu jeden až dva sudy, které si celé nakoupíme pouze pro Bokovku a tak máme na celý rok jedno víno, které nám chutná ze všech nejvíce,“ dodává somelier.

www.ambi.cz

https://www.bokovka.com/cz/

https://www.instagram.com/bokovka/

 

Vyvolávací cena:
4200 Kč

Pro přihazování se prosím nejprve přihlaste.